ULEPSZONA HIPOTEKA ODWRÓCONA, CZYLI "UHO"

 

Amerykańskie wynalazki nie zawsze sprawdzają się w innych krajach. Weźmy na przykład taką odwróconą hipotekę. Czy można oddać swoje mieszkanie za kilkaset złotych miesięcznie? Można, ale pod warunkiem, że mamy coś wspólnego z Kubusiem Puchatkiem – mały rozumek.

 

 

Na czym polega mój program UHO?

 

 

Zamień z moim udziałem swoje mieszkanie na tańszy lokal, a uzgodnioną dopłatę dostaniesz w gotówce. Przykład – jeśli ustalimy, że uzyskasz dopłatę w kwocie 150 000 zł i te środki zostawisz na lokacie 6%, to miesięcznie z tego tytułu uzyskasz ponad 600 zł odsetek. Przy tym posiadasz własne mieszkanie i nie naruszasz kapitału, który uzyskałeś poprzez zamianę. Mając mniejsze mieszkanie, ponosisz też mniejsze koszty: mniej zapłacisz za czynsz i za energię.

 

Co jeszcze jest mocną stroną mojego rozwiązania w stosunku do wersji amerykańskiej? Nie pytamy Cię o wiek.

 

Chcesz poczytać więcej na ten temat? Zapraszam do lektury poniższego tekstu. 

 

Oferta programu UHO skierowana jest do tych osób, które są właścicielami lokalu mieszkalnego i planują (bądź są zmuszone przez złą sytuację finansową) zamienić go na mniejsze mieszkanie, wraz z uzyskaniem od drugiej strony uzgodnionej kwoty dopłaty.

 

Jedną z grup docelowych programu UHO są emeryci. W tym wypadku możemy nie tylko wziąć na siebie wszelkie formalności związane z zamianą, ale także zająć się przeprowadzką. Będzie to oczywiście możliwe w sytuacji, kiedy uda nam się dojść do porozumienia w kwestii warunków zawarcia transakcji. Lokal, który zaproponujemy na zamianę, może być w tym wypadku w pełni urządzony i wyremontowany.

 

Zgodnie z opisem zamieszczonym powyżej wiek klienta nie ma tu żadnego znaczenia.

 

Jeśli zgłosi się do nas  30-latek, który potrzebuje szybko uzyskać gotówkę na działania biznesowe, a bank odmówił mu kredytu –  on także może skorzystać z programu UHO (pod warunkiem, ze posiada lokal mieszkalny o odpowiedniej wartości).

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem