SZUKAJ OKAZJI Z BOŻĄ KRÓWKĄ

 

Nie uważacie, że nieruchomości są w Polsce zdecydowanie za drogie?

 

Ja też tak sądzę. Postanowiłam zrobić z tym porządek! Sprzedaję wyłącznie nieruchomości przecenione. Czasem będzie to cena niższa o 10% od wartości rynkowej, a czasem nawet o 40%!

 

Szanowny Kliencie – zanim kupisz mieszkanie czy dom, zajrzyj do mnie.

 

Nawet jeśli nie będę miała w aktualnej ofercie nieruchomości, której poszukujesz, trochę poszperam na rynku i może coś dla Ciebie znajdę. Oczywiście w super cenie. Po co przepłacać?

 

Jeśli chcesz poznać przykładowe oferty Bożej Krówki, wejdź w zakładkę „OFERTY”

 

Chcesz poczytać więcej na ten temat? Zapraszam do lektury poniższego tekstu.

 

Program „Szukaj okazji z BOŻĄ KRÓWKĄ” powstał na podstawie szczegółowej analizy cen nieruchomości w zestawieniu z sytuacją na rynku pracy, przy uwzględnieniu ofert kredytów hipotecznych. Zadaliśmy sobie pytanie: dlaczego sprzedaż nieruchomości wciąż spada? Odpowiedź jest prosta: obecnie ceny oferowane przez sprzedających są zdecydowanie za wysokie. Przy zakupie na kredyt miesięczne obciążenia z tego tytułu najczęściej są niemożliwe do zaakceptowania przez kupujących (patrz:  wysokość zarobków na krajowym rynku pracy).

 

Postanowiliśmy skoncentrować się na potrzebach i możliwościach naszych przyszłych klientów, szczególnie tych z młodszego pokolenia. Mając na uwadze, że zdecydowana większość transakcji zawieranych przez klientów jest finansowana z udziałem kredytu hipotecznego, planujemy wprowadzać do oferty mieszkania 1-pokojowe, za które miesięczna rata spłaty zadłużenia będzie wynosić nie więcej niż 700-800 zł. W przypadku lokali 2-pokojowych chcielibyśmy, aby rata nie była wyższa od kwoty 1100-1200 zł. A to z kolei będzie możliwe wyłącznie w sytuacji, kiedy ceny nieruchomości z naszej oferty będą niższe od obecnych: najtańsze mieszkania 1-pokojowe planujemy sprzedawać w cenach 130 – 150 tys. zł, a dwupokojowe od 180 do 200 tys. zł. Przypominamy, że obecnie działamy tylko w Warszawie, powyższe ceny dotyczą zakupu mieszkań w stolicy lub w jej bliskich okolicach.

 

Oczywiście będą też w naszej ofercie mieszkania (i domy) droższe, także te w bardzo dobrych lokalizacjach. Jednak w każdym przypadku nasza cena za daną nieruchomość będzie niższa od tych, które w danym okresie obowiązują na rynku.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem