NA KŁOPOTY... BOŻA KRÓWKA

Czasy są trudne, ale tego nie dam rady zmienić. Czasem jednak mogę pomóc w konkretnej sytuacji osobom, które wpadły w tarapaty finansowe.

 

Jakie mogę zaproponować rozwiązania?

 

Początek mojej pracy to diagnoza sytuacji – być może wystarczy zastosować kredyt konsolidacyjny i problem zostanie rozwiązany. Inne rozwiązanie to zamiana Twojego mieszkania na tańsze.

 

Ustalamy wtedy kwotę dopłaty, jaką możesz w ramach tej transakcji uzyskać.

 

Może będzie to na rękę 100 albo nawet 200 tysięcy złotych? Dodatkowy plus - taką transakcję możemy przeprowadzić bardzo szybko, jeśli oczywiście dogadamy się w kwestii warunków zamiany. Trzecia forma pomocy to pożyczka, której zabezpieczeniem będzie dana nieruchomość. W tym wypadku nie jest potrzebna zdolność kredytowa, nie badamy też historii spłaty innych zobowiązań wobec banków.

 

 

Chcesz poczytać więcej na ten temat? Zapraszam do lektury poniższego tekstu. 

 

 

Na Kłopoty … Boża Krówka” to program skierowany przede wszystkim do osób, które mają problemy z płynnością finansową.Konieczne jest przy tym posiadanie jednej (lub kilku) nieruchomości. W takiej sytuacji możemy zaproponować kilka rozwiązań, a strategia działania zależy od analizy sytuacji. Inaczej podejdziemy do sprawy, jeśli uznamy, że problemy z płynnością można ocenić jako chwilowe (np. utrata pracy). Zupełnie inne rozwiązania zaproponujemy w przypadku, kiedy nie ma szans na znaczącą poprawę sytuacji finansowej w bliskiej przyszłości. Dlatego też sprawę każdego potencjalnego klienta będziemy analizować indywidualnie, szukając najlepszych rozwiązań, optymalnych w konkretnej sytuacji.

 

Najczęściej problemy z płynnością finansową są wynikiem nadmiernego zadłużenia, czyli wpadnięcia w pułapkę kredytową. Pamiętajmy o tym, że pętla zadłużenia to nie węzeł gordyjski. Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Z "przekredytowaniem" jest podobnie jak z chorobą: im szybciej będziemy chcieli się z problemem zmierzyć, tym krótsza i mniej bolesna będzie kuracja.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem